Styczniowe premiery Nat Geo Wild

Styczniowe premiery Nat Geo Wild

Opublikowany

W styczniu w serii „24 godziny w dziczy” odbędziemy podróż dookoła świata, obserwując różne stworzenia wiodące swój żywot pod presją tykającego zegara. W programie „Podróż przez dziką Francję” razem z Rayem Mearsem odkryjemy zupełnie inne oblicze kraju znanego głównie z mody i wykwintnej kuchni. Dokument „Gnu: walka o życie” pokaże zaś wielkie migracje antylop widziane oczami młodego przedstawiciela gatunku. Z kolei film „Drapieżnicy z bagien” zaprezentuje starcie gigantów - aligatorów z krokodylami - walczących o dominację na mokradłach, a program „Podwodne skarby Ameryki” zachwyci urokiem podwodnej fauny i flory.

24 GODZINY W DZICZY
Wild 24 season 3
Premiery w poniedziałki od 2 stycznia o godz. 18:00
(6x60 min.)
24 godziny w dziczy

24 godziny w dziczy

Program to jednodniowa podróż celebrująca odwieczny rytm dnia i nocy w różnych zakątkach globu. Od wschodnioindyjskich dżungli, przez tropikalne rafy, zmarznięte terytoria Alaski, rzekę Nil, Himalaje, aż po spektakularne Góry Skaliste - seria śledzi losy unikalnych i wyjątkowych zwierząt, wiodących swój żywot pod presją tykającego zegara.
PODRÓŻ PRZEZ DZIKĄ FRANCJĘ 
Wild France With Ray Mears
Premiery we wtorki od 31 stycznia o godz. 18:00 i 18:30 
(6x30 min.)
Podróż przez dziką Francję

Podróż przez dziką Francję

Ray Mears, survivalowiec i podróżnik, odkrywa spektakularne krajobrazy Francji, przemierzając góry, wybrzeże, jaskinie, lasy, rzeki oraz mokradła. Zagłębiając się w świat obecnej tam fauny i flory, odkrywa ich sekrety. Ray pokaże, że Francja to nie tylko piękne miasta i dobra kuchnia, ale także wspaniała przyroda, bogata w wiele gatunków roślin i zwierząt.
GNU: WALKA O ŻYCIE
Wildebeeste: Born To Run
Premiera w sobotę 7 stycznia o godz. 18:00
(1x60 min.)
Gnu: walka o życie

Gnu: walka o życie

Migracja antylop gnu to nie tylko tysiące teatralnie wędrujących zwierząt, ale również straszliwe ataki drapieżników, pogonie i ucieczki. Dokument przedstawia historię młodego Neo, który doświadcza pierwszej w życiu migracji i z całych sił walczy, by ją przetrwać. Los go nie oszczędza – już na samym początku swojej przygody, mając zaledwie pięć dni, gubi się i oddala od stada. Innym razem - gdy wyczerpany odpoczywa na równinie - staje się obiektem zainteresowania hien. Jakby tego było mało, zostaje porzucony na śmierć w rzece na stosie padliny. Wyzwania, jakim stawia czoła, a także sukcesy, jakie odnosi, przybliżają widzom jedno z największych widowisk dzikiej natury.  
DRAPIEŻNICY Z BAGIEN
Battle of The Swamp Dragons
Premiera w sobotę 14 stycznia o godz. 18:00
(1x60 min.)
Drapieżnicy z bagien

Drapieżnicy z bagien


Południowa Floryda to jedyne miejsce na świecie będące domem zarówno amerykańskich aligatorów, jak i amerykańskich krokodyli (ostatnio również krokodyli nilowych). Który z nich jest najgroźniejszym drapieżcą Florydy? W tym niezwykłym programie porównamy fizyczne cechy, jak i zachowanie tych prehistorycznych tytanów, aby rozstrzygnąć, kto jest prawdziwym „panem bagien”.  
PODWODNE SKARBY AMERYKI
Sea of Hope: America’s Underwater Treasures
Premiera w sobotę 28 stycznia o godz. 18:00
(1x60 min.)
Podwodne skarby Ameryki

Podwodne skarby Ameryki

„Podwodne skarby Ameryki” to dokument pełen akcji i przygody. Podąża śladami rocznej wyprawy legendy oceanografii Sylvii Earle, renomowanego fotografa podwodnego National Geographic Briana Skerry’ego, pisarza Maxa Kennedy’ego oraz ich załogi złożonej z nastoletnich nurków. Ich celem jest zainspirowanie prezydenta Stanów Zjednoczonych do stworzenia nowych, podwodnych terenów chronionych, by zabezpieczyć główne siedliska stworzeń morskich.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Gnu_walka o zycie 2.jpg

grafika | 6,42 MB

Pobierz
24 godziny w dziczy.JPG

grafika | 10,9 MB

Pobierz
Podroz przez dzika Francje.jpg

grafika | 2,62 MB

Pobierz
Podroz przez dzika Francje 3.jpg

grafika | 9,74 MB

Pobierz
Podroz przez dzika Francje 1.jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
Podwodne skarby Ameryki 1.jpg

grafika | 31,7 MB

Pobierz
Podwodne skarby Ameryki 3.jpg

grafika | 2,09 MB

Pobierz
Podwodne skarby Ameryki 2.jpg

grafika | 2,93 MB

Pobierz
Podroz przez dzika Francje 2.jpg

grafika | 5,75 MB

Pobierz
Gnu_walka o zycie 1.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
Gnu_walka o zycie.jpg

grafika | 15,9 MB

Pobierz
Drapieznicy_z_bagien_3.jpg

grafika | 136 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat Geo_Wild_styczeń_2017.doc

doc | 4,48 MB

Pobierz
Drapieznicy_z_bagien_1.jpg

grafika | 581 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat Geo_Wild_styczeń_2017.pdf

pdf | 1,35 MB

Pobierz
Drapieznicy_z_bagien_2.jpg

grafika | 120 KB

Pobierz
Podwodne skarby Ameryki.jpg

grafika | 1,94 MB

Pobierz
24 godziny w dziczy 3.jpg

grafika | 8,67 MB

Pobierz
24 godziny w dziczy 2.jpg

grafika | 10,3 MB

Pobierz
24 godziny w dziczy 1.jpg

grafika | 13 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czerwcowe propozycje programowe kanału Nat Geo Wild

temu

Gdy żar będzie lał się z nieba, w czerwcu na kanale Nat Geo Wild zejdziemy do chłodnych morskich i oceanicznych głębin, by poznać różnorodne gatunki żyjących tam zwierząt. Zanurzymy się w Morzu Ochockim i będziemy pływać z kamerą wśród ryb - młotów u wybrzeży Bahamów. W ciągu „Tygodnia z Rosją” dokładnie poznamy niezwykłe wodne i lądowe gatunki zwierząt zamieszkujące rozległą „Dziką Rosję”, ale przeniesiemy się też na inny kontynent, by przyjrzeć się z bliska „Wszystkim ptakom Ameryki”. A jeśli komuś zabraknie wrażeń – z pewnością  dostarczą ich „Smoki z Komodo”.
Maj na kanale Nat Geo Wild

temu

Wiosna w pełni, a dla wszystkich kochających wiosenne ćwierkanie ptaków kanał Nat Geo Wild przygotował inspirującą podróż do ptasiego świata. Można się będzie w nim zagłębić za sprawą dokumentu "Planeta ptaków". Nie wszyscy jednak mogą cieszyć się ze słońca i wysokich temperatur. Na terenie górzystej Alaski klimat jest dużo mniej przyjazny, a zima panuje tam niemal cały rok. Jak przeżyć na Alasce? Podpowiedzą nam obserwacje mieszkających tam niedźwiedzi czy reniferów. Walki o przetrwanie mają też swój dosłowny aspekt - zobaczymy, jakie pojedynki prowadzą ze sobą zwierzęta i jakiej używają broni. Będzie naprawdę gorąco.
Propozycje programowe Nat Geo Wild na kwiecień

temu

Kwiecień to miesiąc szczególny - właśnie wtedy obchodzimy Dzień Ziemi. W Nat Geo Wild rozrośnie się on do całego tygodnia, podczas którego dowiemy się znacznie więcej m.in. o ginących gatunkach. W kwietniu staniemy też twarzą w twarz z "Najgroźniejszymi zwierzętami świata", poznamy wyjątkowe oblicze "Nieposkromionej Ameryki Południowej" i zwiedzimy niemal cały świat, odkrywając nieznane fakty o dzikich zwierzętach.
Marzec na kanale Nat Geo Wild

temu

W marcu na kanale Nat Geo Wild dowiemy się niemal wszystkiego o dzikich zwierzętach. W weekendowym bloku programowym "Zwierzęta od A do Z" oczarują nas małe małpki, słoniątko i piękne kocięta, a strachu napędzą m.in. rekiny, węże i pająki. Film "Szympansy w Ameryce" odpowie na pytanie, co odróżnia małpy urodzone w niewoli od tych dzikich. Czeka nas też podróż na "Wspaniałe Filipiny" oraz bliskie spotkanie z kuzynem strusia i... dinozaura w filmie "Arcytrudna misja: niezwykłe kazuary". 

Prawdziwa historia diabła tasmańskiego w grudniu na Nat Geo Wild

Spragnione krwi, złowrogie, kradnące zwierzęta hodowlane, a nawet… żywiące się ludzkim mięsem. Takie mity narosły niegdyś wokół największych na świecie współcześnie żyjących mięsożernych torbaczy – diabłów tasmańskich. Nat Geo Wild odsłania prawdziwe oblicze tych skrytych, zagrożonych wyginięciem zwierząt w dokumencie „Diabeł tasmański: historia prawdziwa”.