Listopadowe premiery Nat Geo Wild

Listopadowe premiery Nat Geo Wild

Opublikowany

W listopadzie Nat Geo Wild zaprasza na serię „Zwierzęta doskonałe - krótki przewodnik" o ikonicznych stworzeniach świata. Kamery stacji zajrzą też do Azji pokazując „Dzikie oblicze Chin" oraz do małpiego schroniska w afrykańskim Sierra Leone w dokumencie „Arcytrudna misja: szkoła dla szympansów". 

ZWIERZĘTA DOSKONAŁE - KRÓTKI PRZEWODNIK
Ultimate Animals Compilation
Premiery w piątki od 3 listopada o godz. 18:00
(8x60 min.)
Zwierzteta doskonale - krotki przewodnik (6).JPG
Seria „Zwierzęta doskonałe – krótki przewodnik” stanowi kompilację wiedzy o naszych ulubionych stworzeniach. Każdy z odcinków wypełniony jest faktami na temat dwóch wybranych zwierząt, które są analizowane pod kątem naukowym z uwzględnieniem specyficznych cech ich gatunku na podstawie wywiadów z ekspertami, grafik, ujęć zwierząt w zwolnionym tempie, a także niezwykłych nagrań z nimi w roli głównej.
WĘŻE W MIEŚCIE – NAJCIEKAWSZE INTERWENCJE
Snakes in The City Compilations
Premiery w poniedziałki od 6 listopada o godz. 18:00
(2x60 min.)
Ep401_Weze_w_miescie_5.jpg
Program przypomni najciekawsze interwencje łowcy węży Simona Keysa oraz jego partnerki – herpetolożki Siouxsie Gillett, których codziennością jest stawianie się na wezwania ludzi zagrożonych przez węże. Od śmiercionośnych czarnych mamb w garderobach, przez kobry w fabrykach, po mamby pospolite w kasynach – nieustraszona para nie boi się wyzwań.
NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA: SZALEŃSTWA REKINÓW
World’s Deadliest: Shark Frenzy!
Premiera w niedzielę 5 listopada o godz. 18:00
(1x60 min.)
Morska głębia jest niezwykłym miejscem, ciekawiącym badaczy wodnych stworzeń. Skrywają się tam jedne z najgroźniejszych drapieżników na świecie – rekiny. Łączy je jedno – zakodowana w genach konieczność zdobycia pożywienia, a w swojej misji używają brutalnej siły, techniki i wrodzonych zdolności, by osiągnąć cel. Dzięki 400 milionom lat ewolucji działającej na ich korzyść, rekiny rządzą w morskiej głębi. 
DZIKIE OBLICZE CHIN
China’s Wild Side
Premiery w niedziele od 19 listopada o godz. 18:00
(2x60 min.)
Dzikie oblicze Chin (2).jpg
Zrealizowana w najlepszej jakości, dwuczęściowa seria koncentruje się wokół dzikiej fauny i flory w dwóch unikatowych regionach: Tybecie i Yunnan. Pierwszy odcinek zabierze widzów na wysoki tybetański płaskowyż, gdzie znajduje się bardzo rzadkie powietrze, a ewolucja sprawiła, że zamieszkujące go zwierzęta swobodnie wędrują na wysokości 4000 metrów. To właśnie tutaj żyją ogromne ssaki: dzikie jaki czy niedźwiedzie tybetańskie, szczekuszkowate kopią tu norki, a cziru tybetańskie migrują tu każdego lata. Tybet posiada ogromną różnorodność przyrodniczą, będąc domem dla żyjących najwyżej na świecie węży oraz dla tybetańskich makaków o grubych futerkach. Z kolei drugi odcinek skupi się na prowincji Yunnan, znajdującej się w południowo-wschodniej części Chin i obejmującej swoim obszarem zróżnicowane ekosystemy – od wysokogórskich rejonów po las tropikalny. Góry są domem dla najrzadziej występujących naczelnych na świecie – rokselan z rodziny koczkodanowatych – podczas gdy las tropikalny zamieszkują słonie indyjskie czy pandki rude, będące dalekimi kuzynkami szopów.
OSTRY DYŻUR DLA ZWIERZĄT
Animal ER S2
Premiery w środy od 22 listopada o godz. 18:00
(8x60 min.)
Ostry dyzur dla zwierzat (2).jpg
Szpital weterynaryjny Gulf Coast w Teksasie, jeden z największych w USA, zaprasza na swoje oddziały kamery Nat Geo Wild, włączając w to oddział intensywnej opieki medycznej, kardiologię, dermatologię czy okulistykę. Szpital zapewnia profesjonalną i nowoczesną opiekę medyczną wszelkim  zwierzętom - od tygrysów i naczelnych, po domowe pupile i ptaki. W tym sezonie, dzięki prowadzonym przez medyków terapiom, zobaczymy cudowne odzyskanie wzroku oraz zdolności chodzenia, a także uratowanie stworzeń znajdujących się w stanie krytycznym. Mimo stosowania nowoczesnych technologii, największą zaletą szpitala pozostaje jego ponaddwustuosobowy personel, związany emocjonalnie ze swoimi pacjentami.    
ARCYTRUDNA MISJA: SZKOŁA DLA SZYMPANSÓW
Mission Critical: Chimp School
Premiera w sobotę 25 listopada o godz. 18:00
(1x60 min.)
arcytrudna misja szkola dla szympansow.jpg
W Sierra Leone szympansy walczą o przetrwanie. Po przejściu wojny domowej i wirusa ebola, ich ratunek nie jest priorytetem dla rządzących. Rozpoczął się wyścig z czasem, by uratować te stworzenia znajdujące się na krawędzi przetrwania. Zadania podjęła się organizacja Tacugama Chimp Sanctuary. Dla szympansów misja wydaje się prosta: znajdź swoją osobowość, miejsce w grupie i sposób na dalsze życie. Dokument przedstawi chwytającą za serce historię czarujących szympansów, z natury indywidualistów, walczących o przetrwanie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zwierzteta doskonale - krotki przewodnik (6).JPG

grafika | 3,4 MB

Pobierz
Zwierzteta doskonale - krotki przewodnik (3).JPG

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Zwierzteta doskonale - krotki przewodnik (2).JPG

grafika | 841 KB

Pobierz
Zwierzteta doskonale - krotki przewodnik.JPG

grafika | 398 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_listopad_2017.doc

doc | 14,9 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_listopad_2017.pdf

pdf | 1,22 MB

Pobierz
Ep401_Weze_w_miescie_5.jpg

grafika | 3,6 MB

Pobierz
Ostry dyzur dla zwierzat.jpg

grafika | 3,86 MB

Pobierz
Ostry dyzur dla zwierzat (4).jpg

grafika | 2,96 MB

Pobierz
Ostry dyzur dla zwierzat (3).jpg

grafika | 3,02 MB

Pobierz
Ostry dyzur dla zwierzat (2).jpg

grafika | 2,97 MB

Pobierz
arcytrudna misja szkola dla szympansow (4).jpg

grafika | 3,84 MB

Pobierz
arcytrudna misja szkola dla szympansow (2).jpg

grafika | 4,02 MB

Pobierz
arcytrudna misja szkola dla szympansow.jpg

grafika | 3,61 MB

Pobierz
arcytrudna misja szkola dla szympansow (3).jpg

grafika | 2,92 MB

Pobierz
Dzikie oblicze Chin.jpg

grafika | 14,1 MB

Pobierz
Dzikie oblicze Chin (3).jpg

grafika | 7,18 MB

Pobierz
Dzikie oblicze Chin (2).jpg

grafika | 4,54 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zapowiedzi Nat Geo Wild na styczeń

temu

Piękne, tajemnicze i fascynujące - lwy, tygrysy, lamparty i inne wielkie koty. To one będą rządzić w styczniowe weekendowe popołudnia i wieczory na kanale Nat Geo Wild. Chęć przywództwa to jedna z silnie wykształconych u nich potrzeb, dlatego też będziemy świadkami niejednej zaciętej walki o władzę i dominację w stadzie. Poznamy też innych groźnych mieszkańców Afryki, którzy codziennie z zapałem walczą o swoją przyszłość. Dla miłośników mniej gorących klimatów, kanał Nat Geo Wild przygotował z kolei wycieczkę do Szkocji.
Grudzień na kanale Nat Geo Wild

temu

W grudniu na kanale Nat Geo Wild zobaczymy walkę o tron króla lwiego stada w serii dokumentalnej "Królestwo drapieżników: rebelia". Będziemy również przyglądać się życiowym trudnościom, którym czoła stawiają człowiekowate: jak umówić się na randkę? Jak używać narzędzi? Jak sprawić, żeby wyglądać dobrze? Ich codzienne życie zobaczymy w produkcji "Od małpy do człowieka". Najtwardsze i najbardziej zahartowane zwierzęta to z kolei bohaterowie, których poznamy w dokumencie "Dzika Syberia". Z zazdrością będziemy mogli również przyglądać się golcowi piaskowemu - film "Arcytrudna misja: golec superbohater" pokaże, czy stworzenie to jest właścicielem niezwykłego genu.
Premiery Nat Geo Wild w październiku

temu

W październiku kanał Nat Geo Wild zaprasza na ekscytujące programy ze świata zwierząt. W serii „Człowiek kontra zwierzę" przekonamy się, że nie warto igrać z naturą. Z kolei w bloku programowym „Dzień psa" poznamy czworonogi pracujące w amerykańskiej straży granicznej. W dokumentach „Zdumiewające dziwolągi" i „Najdziwniejsze oblicza zwierząt" stacja zaprezentuje niezwykłe stworzenia i ich zdolności, a program „Szesnaście nóg" przedstawi wyniki badań nt. prehistorycznych pająków. W trzyczęściowej serii „Projekt Photo Ark", widzowie podążą śladami Joela Sartore, od lat fotografującego zagrożone gatunki zwierząt. Z okazji Halloween kanał przygotował również specjalny blok programowy, ukazujący przerażające gatunki ze świata fauny.
Wrzesień na antenie Nat Geo Wild

temu

We wrześniu wraz z kamerami Nat Geo Wild przeniesiemy się do „Dzikiej Afryki Południowej”, by przyjrzeć się cudom natury tego skrajnie zróżnicowanego pod względem klimatycznym kraju. W produkcji „Tylko dla zuchwałych” wybierzemy się do serca środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych, by poznać zwyczaje mieszkających tam zwierząt, odwiedzimy położone między Azją a Australią „Rajskie wyspy”, a także, w produkcji „Arcytrudna misja: ocalmy oceany”, poznamy historie ludzi dobrej woli, których życiowym celem jest walka o czyste obszary morskie. W tym miesiącu na antenę powrócą także dobrze znani widzom Simon i Siouxie w nowym sezonie „Węży w mieście”.

"Zwierzęta doskonałe - krótki przewodnik" w listopadzie na kanale Nat Geo Wild

Tej jesieni Nat Geo Wild zaprasza na serię, która odkryje sekrety znanych i lubianych zwierząt. Poznamy niezwykłe fakty i obalimy mity na temat wielu gatunków, począwszy od najlepszych czworonożnych przyjaciół ludzi, po niezwykłe stworzenia zamieszkujące dna oceanów i odległe stepy.