Grudzień na kanale Nat Geo Wild
Grudzień na kanale Nat Geo Wild

Grudzień na kanale Nat Geo Wild

Opublikowany

W grudniu na kanale Nat Geo Wild zobaczymy walkę o tron króla lwiego stada w serii dokumentalnej "Królestwo drapieżników: rebelia". Będziemy również przyglądać się życiowym trudnościom, którym czoła stawiają człowiekowate: jak umówić się na randkę? Jak używać narzędzi? Jak sprawić, żeby wyglądać dobrze? Ich codzienne życie zobaczymy w produkcji "Od małpy do człowieka". Najtwardsze i najbardziej zahartowane zwierzęta to z kolei bohaterowie, których poznamy w dokumencie "Dzika Syberia". Z zazdrością będziemy mogli również przyglądać się golcowi piaskowemu - film "Arcytrudna misja: golec superbohater" pokaże, czy stworzenie to jest właścicielem niezwykłego genu.

KRÓLESTWO DRAPIEŻNIKÓW: REBELIA 
Savage Kingdom: Uprising
Premiery w niedziele od 3 grudnia o godz. 18:00
(3x60 min.)
Lew Sekekama, niekwestionowany król stada Marsh, musi walczyć z rywalami o swój tron. Trzej dorastający książęta są żądni władzy i zagrażają pozycji króla. Nowe imperium budują też wygnane ze stada trzy mściwe Królowe Północy, które planują zemstę na swoich wrogach.
OD MAŁPY DO CZŁOWIEKA 
Who’s Aping Who
Premiera w czwartek 14 grudnia o godz. 18:00, kolejne odcinki o 19:00 i 20:00 
(3x60 min.)
BringingBaby_01_WhoAping.jpg
W jaki sposób wykształciły się charakterystyczne ludzkie zachowania? Ma to związek z naszymi najbliższymi krewnymi - małpami. Jak się okazuje, nie tylko ludzkie życie bywa skomplikowane. Dla człowiekowatych może być równie trudne i zawiłe. Jak umówić się na randkę? Jak używać narzędzi? Jak sprawić, żeby wyglądać dobrze? Przekonamy się, że dwa gatunki, z pozoru różne, mogą być bardzo podobne. 
DZIKA SYBERIA
Wild Year: Siberia
Premiera w poniedziałek 25 grudnia o godz. 18:00
(1x60 min.)
Dzika Syberia_1.jpg
Tylko najtwardsze zwierzęta mogą żyć na Syberii. Niedźwiedzie polarne, renifery, żurawie mandżurskie, łososie japońskie czy łasice pospolite muszą przetrwać długą, nie oszczędzającą ich zimę i do granic możliwości wykorzystać relatywnie krótką wiosnę. Od pokrytych lodem brzegów północy, przez długie kilometry jałowej tundry, po głębie lasów tajgi, zwierzęta te muszą stawić czoła ciężkim wyzwaniom i walczyć o przetrwanie.
ARCYTRUDNA MISJA: GOLEC SUPERBOHATER
Mission Critical: Naked Mole Rat: Nature’s Weirdest Superheroe
Premiera w sobotę 30 grudnia o godz. 18:00
(1x60 min.)
Arcytrudna misja- Golec superbohater_5.jpg
LWY KONTRA ŻYRAFY
Lion vs Giraffe
Premiera w niedzielę 31 grudnia o godz. 18:00
(1x60 min.)
TheKill_01.jpg
Stado lwic króluje nad brzegiem rzeki. Ale w ostatnich kilku latach region został dotknięty suszą i lwice muszą teraz walczyć o przetrwanie. By zdobyć pożywienie atakują żyrafy. Te niezwykłe polowania kończą się walkami, które mogą trwać nawet kilka godzin i wcale nie ma pewności, że zakończą się zdobyciem pożywienia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_grudzień_2017 akt.doc

doc | 21,4 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_grudzień_2017 akt.pdf

pdf | 778 KB

Pobierz
Arcytrudna misja- Golec superbohater_8.jpg

grafika | 3,39 MB

Pobierz
Królestwo drapieżników - Rebelia 1.jpg

grafika | 5,26 MB

Pobierz
Królestwo drapieżników - Rebelia 5.jpg

grafika | 5,58 MB

Pobierz
Królestwo drapieżników - Rebelia 4.jpg

grafika | 5,21 MB

Pobierz
Królestwo drapieżników - Rebelia 2.jpg

grafika | 4,46 MB

Pobierz
Królestwo drapieżników - Rebelia 3.jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Od małpy do człowieka 1.jpg

grafika | 7,27 MB

Pobierz
Od małpy do człowieka 2.jpg

grafika | 7,43 MB

Pobierz
Lwy kontra żyrafy 2.jpg

grafika | 1,83 MB

Pobierz
Lwy kontra żyrafy 3.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
Lwy kontra żyrafy 1.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
Lwy kontra żyrafy 4.jpg

grafika | 1,36 MB

Pobierz
Dzika Syberia_3.jpg

grafika | 7,37 MB

Pobierz
Dzika Syberia_1.jpg

grafika | 5,11 MB

Pobierz
Dzika Syberia_2.jpg

grafika | 3,52 MB

Pobierz
Dzika Syberia_4.jpg

grafika | 3 MB

Pobierz
Arcytrudna misja- Golec superbohater_6.jpg

grafika | 5,42 MB

Pobierz
Arcytrudna misja- Golec superbohater_7.jpg

grafika | 4,48 MB

Pobierz
Arcytrudna misja- Golec superbohater_5.jpg

grafika | 4,52 MB

Pobierz
.pdf

pdf | 775 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo Wild na luty 2018

temu

W lutym kanał Nat Geo Wild przeniesie nas w odległe miejsca bez konieczności ruszania się z domu. Przemierzymy obszar od Ameryki Północnej, przez Afrykę aż po Australię. Poznamy mieszkańców dzikich zakątków Ameryki, zobaczymy największych i najgroźniejszych drapieżców Afryki i zobaczymy, jak można okiełznać ogromne australijskie krokodyle. 14 lutego zobaczymy również z bliska, jak wygląda poszukiwanie miłości i odpowiedniej partnerki w świecie zwierząt.
Zapowiedzi Nat Geo Wild na styczeń

temu

Piękne, tajemnicze i fascynujące - lwy, tygrysy, lamparty i inne wielkie koty. To one będą rządzić w styczniowe weekendowe popołudnia i wieczory na kanale Nat Geo Wild. Chęć przywództwa to jedna z silnie wykształconych u nich potrzeb, dlatego też będziemy świadkami niejednej zaciętej walki o władzę i dominację w stadzie. Poznamy też innych groźnych mieszkańców Afryki, którzy codziennie z zapałem walczą o swoją przyszłość. Dla miłośników mniej gorących klimatów, kanał Nat Geo Wild przygotował z kolei wycieczkę do Szkocji.
Listopadowe premiery Nat Geo Wild

temu

W listopadzie Nat Geo Wild zaprasza na serię „Zwierzęta doskonałe - krótki przewodnik" o ikonicznych stworzeniach świata. Kamery stacji zajrzą też do Azji pokazując „Dzikie oblicze Chin" oraz do małpiego schroniska w afrykańskim Sierra Leone w dokumencie „Arcytrudna misja: szkoła dla szympansów". 
Premiery Nat Geo Wild w październiku

temu

W październiku kanał Nat Geo Wild zaprasza na ekscytujące programy ze świata zwierząt. W serii „Człowiek kontra zwierzę" przekonamy się, że nie warto igrać z naturą. Z kolei w bloku programowym „Dzień psa" poznamy czworonogi pracujące w amerykańskiej straży granicznej. W dokumentach „Zdumiewające dziwolągi" i „Najdziwniejsze oblicza zwierząt" stacja zaprezentuje niezwykłe stworzenia i ich zdolności, a program „Szesnaście nóg" przedstawi wyniki badań nt. prehistorycznych pająków. W trzyczęściowej serii „Projekt Photo Ark", widzowie podążą śladami Joela Sartore, od lat fotografującego zagrożone gatunki zwierząt. Z okazji Halloween kanał przygotował również specjalny blok programowy, ukazujący przerażające gatunki ze świata fauny.

PODOBNI CZY ZUPEŁNIE INNI? „OD MAŁPY DO CZŁOWIEKA” W GRUDNIU NA KANALE NAT GEO WILD

Jedne z nich wolą żyć w stadach, inne wybierają życie samotników. Rywalizują o przywództwo, walczą o poparcie i sympatię. Potrafią się złościć i bywają agresywne. Kiedy chcą osiągnąć swój cel – starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wraz z Nat Geo Wild w grudniu przeniesiemy się w świat małp i zrozumiemy, jakimi prawami się on rządzi. Czy okaże się podobny do świata ludzi?