Zapowiedzi Nat Geo Wild na styczeń

Zapowiedzi Nat Geo Wild na styczeń

Opublikowany

Piękne, tajemnicze i fascynujące - lwy, tygrysy, lamparty i inne wielkie koty. To one będą rządzić w styczniowe weekendowe popołudnia i wieczory na kanale Nat Geo Wild. Chęć przywództwa to jedna z silnie wykształconych u nich potrzeb, dlatego też będziemy świadkami niejednej zaciętej walki o władzę i dominację w stadzie. Poznamy też innych groźnych mieszkańców Afryki, którzy codziennie z zapałem walczą o swoją przyszłość. Dla miłośników mniej gorących klimatów, kanał Nat Geo Wild przygotował z kolei wycieczkę do Szkocji.

MIESIĄC Z WIELKIMI KOTAMI
Big Cat Month
Emisje w niedziele od 7 stycznia o godz. 18:00
Miesiąc wielkich kotów_Cudowny gepard_małe.jpg
Styczeń w Nat Geo Wild to prawdziwa gratka dla miłośników kotów. W każde styczniowe niedzielne popołudnie przyglądać się będziemy życiu i walce o przetrwanie wielkich i dzikich kotów – lwów, gepardów, tygrysów i jaguarów.
 • Lwie królestwo – premiera 7 stycznia od godz. 18:00

  „Lwie królestwo” to historia trzech lwich rodzin, które zamieszkują okolice niezwykłej oazy nad rzeką Mwagusi w Tanzanii. To miejsce, gdzie zawiązują się niezwykłe przyjaźnie między zwierzętami. Niestety, sielankę zakłóca pojawienie się niespodziewanych gości i walka o władzę w stadzie.
 • Człowiek wśród gepardów – premiera 14 stycznia o godz. 18:00

  W produkcji „Człowiek wśród gepardów” Bob Poole rusza do pięknego zakątka Kenii, by uchwycić rzadko oglądane chwile z życia gepardów i opowiedzieć o losach kocicy wychowującej młode.
 • Cudowny gepard – premiera 14 stycznia o godz. 19:00

  „Cudowny gepard” to historia samicy geparda - Sibelli, która cudem uniknęła śmierci z rąk kłusowników. W 2003 roku rozpoczęła nowy rozdział w życiu, w rezerwacie przyrody Samara.
 • Najsłynniejsza tygrysica świata – premiera 21 stycznia o godz. 18:00

  Machli, znana jako Królowa Ranthambore, to najsłynniejsza tygrysica świata. W produkcji „Najsłynniejsza tygrysica świata” poznamy jej niezwykłą, pełną wzlotów i upadków historię.
 • Jaguar kontra kajman – premiera 28 stycznia o godz. 18:00

  W produkcji „Jaguar kontra kajman” poznamy młodego jaguara, który uczy się od matki zasad przetrwania. Już jako dorosły samiec zaatakuje swojego najgroźniejszego rywala, prawie dwumetrowego kajmana.
NAJGROŹNIEJSI MIESZKAŃCY AFRYKI
Africa’s Deadliest 4
Premiery w soboty od 6 stycznia o godz. 18:00
(3x60 min)
Najgroźniejsci mieszkańcy Afryki_małe.jpg
Przebiegłość, siła i pomysłowość – to cechy niezwykle przydatne dla zwierząt walczących o przetrwanie w Botswanie. Seria „Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki” ujawnia, jaką broń, sztuczki i taktykę stosują łowcy i ich ofiary, by wygrać tę walkę. Współpraca w ramach zorganizowanej grupy – to sposób nawet na najbardziej przerażające drapieżniki mieszkające w Afryce. Ofiary tych pojedynków to z kolei pożywka dla tych, którzy nie są w stanie sami walczyć o swoje i - jak inni -strategią pokonywać swoich największych przeciwników.
DZIKA SZKOCJA – POWRÓT DO HIGHLANDS
Wild Scotland: Compilations
Premiery w soboty od 27 stycznia o godz. 18:00
(2x60 min)
Dzika Szkocja_małe.jpg
Pory roku w szkockim regionie Highlands są nieprzyjazne, a okazje przelotne. Ale zarówno ludzie, jak i zwierzęta znaleźli sposoby, by przeciwności przekuć w korzyści, a trudności w piękno. Jak to możliwe? Przekonaj się, odwiedzając z Nat Geo Wild urokliwe zakątki szkockich wyżyn i nabrzeża regionu Highlands.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Miesiąc z wielkimi kotami_Jaguar kontra Kajman_4.jpg

grafika | 14,3 MB

Pobierz
Najgroźniejsci mieszkańcy Afryki_4.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
Najgroźniejsci mieszkańcy Afryki_2.jpg

grafika | 5,96 MB

Pobierz
Najgroźniejsci mieszkańcy Afryki_3.jpg

grafika | 3,35 MB

Pobierz
Tydzień z wielkimi kotami_Lwie królestwo_2.jpg

grafika | 21,3 MB

Pobierz
Tydzień z wielkimi kotami_Lwie królestwo_6.jpg

grafika | 21,5 MB

Pobierz
Tydzień z wielkimi kotami_Lwie królestwo_4.jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
Miesiąc z wielkimi kotami_Jaguar kontra Kajman_8.jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
Miesiąc z wielkimi kotami_Jaguar kontra Kajman_11.jpg

grafika | 1,41 MB

Pobierz
Miesiąc z wielkimi kotami_Jaguar kontra Kajman_9.jpg

grafika | 1,15 MB

Pobierz
Miesiąc z wielkimi kotami_Człowiek wśród gepardów_3.jpg

grafika | 5,87 MB

Pobierz
Miesiąc z wielkimi kotami_Człowiek wśród gepardów_1.jpg

grafika | 1,54 MB

Pobierz
Miesiąc z wliekimi kotami_Cudowny gepard_1.jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
Miesiąc z wliekimi kotami_Cudowny gepard_6.jpg

grafika | 1,97 MB

Pobierz
Dzika Szkocja_1.jpg

grafika | 8,33 MB

Pobierz
Dzika Szkocja_3.jpg

grafika | 5,98 MB

Pobierz
Dzika Szkocja_2.jpg

grafika | 4,66 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_styczeń_2018.doc

doc | 3,15 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_styczeń_2018.pdf

pdf | 814 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Listopad na kanale Nat Geo Wild

temu

Listopad na kanale Nat Geo Wild to pasjonująca podróż po kontynentach. Tym razem znajdziemy się między innymi w Ameryce Południowej, gdzie w Peru będziemy mieli szansę poznać mieszkańców rejonów górskich i tropikalnych. Z kolei w Afryce zobaczymy zwierzęta zmagające się z naturą i z działalnością człowieka, a także najdziksze i najgroźniejsze gatunki, siejące postrach w tym regionie świata. Zobaczymy również, jakie spustoszenie przynosi powódź oraz wojna. Dla miłośników mniej egzotycznej przyrody przygotowaliśmy z kolei wyprawę w głąb wód, gdzie skrywają się niezwykłe i rzadko spotykane ryby.
Zapowiedzi programowe Nat Geo Wild na październik

temu

Październik na kanale Nat Geo Wild to przede wszystkim wielkie świętowanie światowego Dnia Zwierząt. 4 października przez całą dobę będziemy starać się jak najszerzej i jak najpełniej pokazać różnorodność gatunków, które zamieszkują Ziemię. Chcemy, by był to dzień refleksji nad naszą wspólną egzystencją, która dla zwierząt staje się coraz bardziej dotkliwa. Zobaczymy też „Węże w mieście” i niezwykłych mieszkańców Durbanu, którzy choć piękni i kolorowi - budzą ogromny niepokój ludzi. Odwiedzimy też Wielką Brytanię, która na nowo odkryje przed nami bogactwo i ujawni swoją dzikość. A dla wszystkich miłośników zwierząt przygotowaliśmy niezwykłe przygody Dr. Pola. Zobaczcie, z jakimi wyzwaniami będzie musiał sobie poradzić weterynarz z Michigan.
Wrzesień na kanale Nat Geo Wild

temu

Tę jesień rozpoczniemy od wizyty w upalnej Kalifornii. Sprawdzimy, które zwierzęta są w stanie przeżyć w jednym z najgorętszych miejsc na świecie, jakim jest Dolina Śmierci.  Zastanawialiście się kiedyś, w jakich innych niecodziennych miejscach mogą mieszkać? Czy spodziewaliście się, że w miejskich wodociągach znajdziecie ryby? A co powiecie na to, że w Australii mieszkają dziki? We wrześniu będzie okazja, by zobaczyć, jak różne gatunki zwierząt radzą sobie w z pozoru nienaturalnym dla nich środowisku. Przybliżymy również historię dzikich wilków w Parku Yellowstone, które po kilkudziesięciu latach nieobecności wróciły na te tereny. A w bloku programowym „Bestie w akcji” sprawdzimy kto sieje największy postrach w zwierzęcym świecie.
Sierpień na kanale Nat Geo Wild

temu

Wakacje nieodłącznie kojarzą się z podróżami. I choć w przypadku ludzi często oznaczają one tłumy na lotniskach i korki na drogach, w przypadku zwierząt migracje są przepięknymi i malowniczymi spektaklami. Będziemy mogli przyjrzeć się im bliżej w 10-odcinkowej serii „Wyzwania natury”. Skoro już o wyzwaniach mowa, to w sierpniu zobaczymy również niezwykłe zadanie, jakie postawił przed sobą Andy Coetzee, poszukujący najbardziej nieuchwytnych ryb świata w serii „Jeszcze większa ryba”.  Na lądzie znajdziemy się z kolei w dzikim świecie lwów, które każdego dnia walczą o przetrwanie. Poznamy też zmagania ze światem porzuconego przez stado, chorego „Osieroconego słoniątka” oraz „Sekrety dzikich Indii”.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.