Propozycje programowe Nat Geo Wild na luty 2018

Propozycje programowe Nat Geo Wild na luty 2018

Opublikowany

W lutym kanał Nat Geo Wild przeniesie nas w odległe miejsca bez konieczności ruszania się z domu. Przemierzymy obszar od Ameryki Północnej, przez Afrykę aż po Australię. Poznamy mieszkańców dzikich zakątków Ameryki, zobaczymy największych i najgroźniejszych drapieżców Afryki i zobaczymy, jak można okiełznać ogromne australijskie krokodyle. 14 lutego zobaczymy również z bliska, jak wygląda poszukiwanie miłości i odpowiedniej partnerki w świecie zwierząt.

OLŚNIEWAJĄCA AMERYKA
America The Beautiful: America’s Wild Frontier
Premiery w niedziele od 4 lutego o godz. 18:00
(5x60 min)
(1) - TheBadlands_Ep112_AmericaTheBeautiful_02.jpg
"Olśniewająca Ameryka" w pięciu godzinnych odcinkach pokazuje dziką przyrodę najbliższą sercu Ameryki, gdzie legendy Dzikiego Zachodu przeplatają się z opowieściami o zwierzętach. Zwiedzimy lasy w dolinie Appalachów, które Davy Crocket, amerykański bohater ludowy określany Królem Pogranicza, nazywał domem. Nie ominiemy także Badlands w Południowej Dakocie, gdzie rewolwerowiec Dziki Bill Hickok widział swój ostatni zachód słońca.
NAJWIĘKSI MYŚLIWI AFRYKI
Africa’s Hunters 2
Premiery w poniedziałki od 5 lutego o godz. 18:00
(6x60 min)
Africas-Hunters_Ep205_The-Hot-Springs-Pack_Publicity Still_2.jpg
W cyklu sześciu godzinnych filmów Nat Geo Wild prześledzi losy najgroźniejszych drapieżników Zambii. Poznamy niezwykłą taktykę polowania lwów i zmierzymy się z zapierającą dech zwinnością lampartów. Dowiemy się, w jaki sposób pożywienie zdobywa hiena i co odróżnia ją pod tym względem od likaona.
KOWBOJ Z AUSTRALIJSKIEGO BUSZU
Outback Wrangler S3
Premiery w środy od 21 lutego o godz. 18:00
(2x60 min)
Generic_004_OutbackWrangler2.jpg
W dramatycznej scenerii Terytorium Północnego Australii populacja słonowodnych krokodyli jest chroniona od ponad 40 lat. Dlatego właśnie w tych komfortowych warunkach miały one szansę urosnąć do naprawdę pokaźnych rozmiarów! Ale im większe stają się krokodyle, tym większa jest potrzeba ochrony tych wspaniałych drapieżników. W trzecim sezonie „Kowboja z australijskiego buszu” Matt Wright i jego koledzy Jono i Wilo złapią co najmniej jednego krokodyla-giganta, by zapewnić mu nowe, bezpieczne schronienie. To praca obarczona ogromnym ryzykiem, ale ta trójka niebezpieczeństwo ma we krwi.
DZIKA MIŁOŚĆ
Wild Love
Premiera w środę 14 lutego o godz. 14:00
(1x60 min)
WinnerTakesAll_AnimalFightNightS4.5_04.jpeg
W walentynkowy wieczór na kanale Nat Geo Wild przekonamy się, że znalezienie miłości w królestwie zwierząt to poważne wyzwanie. Sprawa nie jest tak prosta jak u ludzi – nie wystarczy „przesunięcie palcem po smartfonie w prawo” w aplikacji randkowej, by znaleźć partnera. Zamiast profilu online wypełnionego zgrabnie upozowanymi selfie, samce muszą przygotowywać wysublimowane show taneczne, stroić się w najbardziej kolorowe kreacje lub prawie walczyć na śmierć i życie, aby zdobyć przychylność wybranki.
ARCYTRUDNA MISJA: OBROŃCY ZWIERZĄT
Mission Critical: Animal Avengers
Premiera w sobotę 24 lutego o godz. 18:00
(1x60 min)
SharksUnderAttack_001_MissionCritical.jpg
Kiedy fotografowie National Geographic podejmują się jakiegoś tematu robią to z prawdziwą pasją i misją. Opowiadają historie, które są z jednej strony aktualne, ale jednocześnie ponadczasowe. W centrum zainteresowania zawsze znajdują się niezwykłe, czasem zagrożone gatunki. Brian Skerry uwiecznia ataki rekinów od Hawajów po półwysep Cape Cod w stanie Massachusetts. Tim Laman podbija lasy deszczowe Borneo, byśmy mieli szansę spotkać się twarzą w twarz z orangutanami, a Steve Winter pozwala nam podejść niemal na wyciągnięcie ręki do lampartów. Kompilacja najlepszych fragmentów serii „Arcytrudna misja” w ciągu 60 minut pokaże, z jakimi wyzwaniami mierzą się fotografowie podczas swoich „polowań” z aparatem.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_luty_2018.doc

doc | 750 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_luty_2018.pdf

pdf | 1,03 MB

Pobierz
Olśniewająca Ameryka 4.jpg

grafika | 237 KB

Pobierz
Najwięksi mysliwi Afryki 2.jpg

grafika | 234 KB

Pobierz
Najwięksi mysliwi Afryki 3.jpg

grafika | 286 KB

Pobierz
Najwięksi mysliwi Afryki 1.jpg

grafika | 308 KB

Pobierz
Kowboj z australijskiego buszu 3.jpg

grafika | 898 KB

Pobierz
Kowboj z australijskiego buszu 4.jpg

grafika | 429 KB

Pobierz
Kowboj z australijskiego buszu 2.jpg

grafika | 568 KB

Pobierz
Kowboj z australijskiego buszu 1.jpg

grafika | 355 KB

Pobierz
Dzika miłość 2.jpg

grafika | 549 KB

Pobierz
Dzika miłość 3.jpg

grafika | 452 KB

Pobierz
Dzika miłość 1.jpg

grafika | 289 KB

Pobierz
Arcytrudna misja - Obrońcy zwierząt 2.jpg

grafika | 606 KB

Pobierz
Arcytrudna misja - Obrońcy zwierząt 1.jpg

grafika | 308 KB

Pobierz
Arcytrudna misja - Obrońcy zwierząt 3.jpg

grafika | 234 KB

Pobierz
Arcytrudna misja - Obrońcy zwierząt 4.jpg

grafika | 333 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Listopad na kanale Nat Geo Wild

temu

Listopad na kanale Nat Geo Wild to pasjonująca podróż po kontynentach. Tym razem znajdziemy się między innymi w Ameryce Południowej, gdzie w Peru będziemy mieli szansę poznać mieszkańców rejonów górskich i tropikalnych. Z kolei w Afryce zobaczymy zwierzęta zmagające się z naturą i z działalnością człowieka, a także najdziksze i najgroźniejsze gatunki, siejące postrach w tym regionie świata. Zobaczymy również, jakie spustoszenie przynosi powódź oraz wojna. Dla miłośników mniej egzotycznej przyrody przygotowaliśmy z kolei wyprawę w głąb wód, gdzie skrywają się niezwykłe i rzadko spotykane ryby.
Zapowiedzi programowe Nat Geo Wild na październik

temu

Październik na kanale Nat Geo Wild to przede wszystkim wielkie świętowanie światowego Dnia Zwierząt. 4 października przez całą dobę będziemy starać się jak najszerzej i jak najpełniej pokazać różnorodność gatunków, które zamieszkują Ziemię. Chcemy, by był to dzień refleksji nad naszą wspólną egzystencją, która dla zwierząt staje się coraz bardziej dotkliwa. Zobaczymy też „Węże w mieście” i niezwykłych mieszkańców Durbanu, którzy choć piękni i kolorowi - budzą ogromny niepokój ludzi. Odwiedzimy też Wielką Brytanię, która na nowo odkryje przed nami bogactwo i ujawni swoją dzikość. A dla wszystkich miłośników zwierząt przygotowaliśmy niezwykłe przygody Dr. Pola. Zobaczcie, z jakimi wyzwaniami będzie musiał sobie poradzić weterynarz z Michigan.
Wrzesień na kanale Nat Geo Wild

temu

Tę jesień rozpoczniemy od wizyty w upalnej Kalifornii. Sprawdzimy, które zwierzęta są w stanie przeżyć w jednym z najgorętszych miejsc na świecie, jakim jest Dolina Śmierci.  Zastanawialiście się kiedyś, w jakich innych niecodziennych miejscach mogą mieszkać? Czy spodziewaliście się, że w miejskich wodociągach znajdziecie ryby? A co powiecie na to, że w Australii mieszkają dziki? We wrześniu będzie okazja, by zobaczyć, jak różne gatunki zwierząt radzą sobie w z pozoru nienaturalnym dla nich środowisku. Przybliżymy również historię dzikich wilków w Parku Yellowstone, które po kilkudziesięciu latach nieobecności wróciły na te tereny. A w bloku programowym „Bestie w akcji” sprawdzimy kto sieje największy postrach w zwierzęcym świecie.
Sierpień na kanale Nat Geo Wild

temu

Wakacje nieodłącznie kojarzą się z podróżami. I choć w przypadku ludzi często oznaczają one tłumy na lotniskach i korki na drogach, w przypadku zwierząt migracje są przepięknymi i malowniczymi spektaklami. Będziemy mogli przyjrzeć się im bliżej w 10-odcinkowej serii „Wyzwania natury”. Skoro już o wyzwaniach mowa, to w sierpniu zobaczymy również niezwykłe zadanie, jakie postawił przed sobą Andy Coetzee, poszukujący najbardziej nieuchwytnych ryb świata w serii „Jeszcze większa ryba”.  Na lądzie znajdziemy się z kolei w dzikim świecie lwów, które każdego dnia walczą o przetrwanie. Poznamy też zmagania ze światem porzuconego przez stado, chorego „Osieroconego słoniątka” oraz „Sekrety dzikich Indii”.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.