Zapowiedzi programowe Nat Geo Wild na październik

Zapowiedzi programowe Nat Geo Wild na październik

Październik na kanale Nat Geo Wild to przede wszystkim wielkie świętowanie światowego Dnia Zwierząt. 4 października przez całą dobę będziemy starać się jak najszerzej i jak najpełniej pokazać różnorodność gatunków, które zamieszkują Ziemię. Chcemy, by był to dzień refleksji nad naszą wspólną egzystencją, która dla zwierząt staje się coraz bardziej dotkliwa. Zobaczymy też „Węże w mieście” i niezwykłych mieszkańców Durbanu, którzy choć piękni i kolorowi - budzą ogromny niepokój ludzi. Odwiedzimy też Wielką Brytanię, która na nowo odkryje przed nami bogactwo i ujawni swoją dzikość. A dla wszystkich miłośników zwierząt przygotowaliśmy niezwykłe przygody Dr. Pola. Zobaczcie, z jakimi wyzwaniami będzie musiał sobie poradzić weterynarz z Michigan.

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT
Animal Day
W czwartek 4 października przez całą dobę
dzien zwierzat male.jpg
4 października na całym świecie obchodzony jest Dzień Zwierząt. Z tej okazji kanał Nat Geo Wild przygotował 24-godzinny maraton dokumentów, pokazujących wspaniały i zadziwiający świat zwierząt. Celem emitowanych tego dnia programów jest zwrócenie uwagi na miejsce zwierząt we współczesnym świecie, który człowiek zagarnia sobie z dnia na dzień coraz bardziej.  Wierzymy, że zwiększanie świadomości ludzi i edukacja już od najmłodszych lat może sprawić, że zwierzęta będą uznawane za istoty czujące, a człowiek będzie traktował je z szacunkiem.
WĘŻE W MIEŚCIE
Snakes in the City
Premiery w środy od 17 października o godz. 21:00
(6x60 min)
Weze w miescie male.jpg
Węże w mieście” to utrzymana w stylu dokumentalnym seria, w której będziemy podglądać codzienne życie ekstremalnego łowcy wężów. Simon Kays wraz ze swoją partnerką Siouxsie Gillett – herpetologiem (badaczką gadów i płazów) - mieszkają w Durbanie na południu RPA, gdzie na co dzień stykają się z niebezpiecznymi wężami. Skąd się tu wzięły? Zamieszkiwane przez blisko 600 tysięcy ludzi miasto powstało w miejscu tropikalnej dżungli, której mieszkańcami jeszcze nie tak dawno były kobry, mamby zielone i czarne oraz pytony.
NIEZWYKŁY DR POL
The Incredible Dr. Pol
Od 1 października, od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 i 21:00
Doktor Pol na okrągło 2.jpg
Pierwszy tydzień września to wymarzony czas dla wszystkich miłośników przygód weterynarza z Michigan. Dr Pol nie boi się trudnych wyzwań i niesfornych zwierząt, więc jest na miejscu zawsze, gdy tego potrzebują. Które zwierzę sprawi mu najwięcej trudności? Jakie przygody czekają ulubionego weterynarza? Przekonajcie się sami, z czym będzie musiał się zmierzyć w tym niezwykłym tygodniu.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_pazdziernik_2018.doc

doc | 8,21 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_pazdziernik_2018.pdf

pdf | 643 KB

Pobierz
Doktor Pol 3.jpg

grafika | 7,93 MB

Pobierz
Doktor Pol 2.jpg

grafika | 7,47 MB

Pobierz
Doktor Pol 1.jpg

grafika | 7,35 MB

Pobierz
Doktor Pol 7.jpg

grafika | 2,54 MB

Pobierz
Doktor Pol 5.jpg

grafika | 860 KB

Pobierz
Doktor Pol 6.jpg

grafika | 657 KB

Pobierz
Doktor Pol 4.jpg

grafika | 287 KB

Pobierz
Węże w mieście 2.jpg

grafika | 1,83 MB

Pobierz
Węże w mieście 7.jpg

grafika | 487 KB

Pobierz
Węże w mieście 4.jpg

grafika | 511 KB

Pobierz
Węże w mieście 1.jpg

grafika | 618 KB

Pobierz
Węże w mieście 5.jpg

grafika | 463 KB

Pobierz
Doktor Pol 8.jpg

grafika | 169 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Listopad na kanale Nat Geo Wild

Listopad na kanale Nat Geo Wild to pasjonująca podróż po kontynentach. Tym razem znajdziemy się między innymi w Ameryce Południowej, gdzie w Peru będziemy mieli szansę poznać mieszkańców rejonów górskich i tropikalnych. Z kolei w Afryce zobaczymy zwierzęta zmagające się z naturą i z działalnością człowieka, a także najdziksze i najgroźniejsze gatunki, siejące postrach w tym regionie świata. Zobaczymy również, jakie spustoszenie przynosi powódź oraz wojna. Dla miłośników mniej egzotycznej przyrody przygotowaliśmy z kolei wyprawę w głąb wód, gdzie skrywają się niezwykłe i rzadko spotykane ryby.
Wrzesień na kanale Nat Geo Wild

Tę jesień rozpoczniemy od wizyty w upalnej Kalifornii. Sprawdzimy, które zwierzęta są w stanie przeżyć w jednym z najgorętszych miejsc na świecie, jakim jest Dolina Śmierci.  Zastanawialiście się kiedyś, w jakich innych niecodziennych miejscach mogą mieszkać? Czy spodziewaliście się, że w miejskich wodociągach znajdziecie ryby? A co powiecie na to, że w Australii mieszkają dziki? We wrześniu będzie okazja, by zobaczyć, jak różne gatunki zwierząt radzą sobie w z pozoru nienaturalnym dla nich środowisku. Przybliżymy również historię dzikich wilków w Parku Yellowstone, które po kilkudziesięciu latach nieobecności wróciły na te tereny. A w bloku programowym „Bestie w akcji” sprawdzimy kto sieje największy postrach w zwierzęcym świecie.
Sierpień na kanale Nat Geo Wild

Wakacje nieodłącznie kojarzą się z podróżami. I choć w przypadku ludzi często oznaczają one tłumy na lotniskach i korki na drogach, w przypadku zwierząt migracje są przepięknymi i malowniczymi spektaklami. Będziemy mogli przyjrzeć się im bliżej w 10-odcinkowej serii „Wyzwania natury”. Skoro już o wyzwaniach mowa, to w sierpniu zobaczymy również niezwykłe zadanie, jakie postawił przed sobą Andy Coetzee, poszukujący najbardziej nieuchwytnych ryb świata w serii „Jeszcze większa ryba”.  Na lądzie znajdziemy się z kolei w dzikim świecie lwów, które każdego dnia walczą o przetrwanie. Poznamy też zmagania ze światem porzuconego przez stado, chorego „Osieroconego słoniątka” oraz „Sekrety dzikich Indii”.
Lipcowe propozycje programowe Nat Geo Wild

W lipcu na kanale Nat Geo Wild czekają nas same zapierające dech wyprawy. W bajkowym otoczeniu zejdziemy do morskich głębin, by znaleźć się w samym centrum… polowania rekinów. Podczas „Tygodnia z rekinami” wielokrotnie serce zabije mocniej, bo poznamy największe i najbardziej drapieżne okazy, stając z nimi niemal oko w oko. Odwiedzimy także „Meksyk nieodkryty” z jego zaskakującą fauną, a seria „Najpiękniejsze parki narodowe USA” przeniesie nas do świata prawdziwych cudów natury. Wakacje nie mogłyby zacząć się lepiej!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.