Premiery w styczniu

Premiery w styczniu

Opublikowany

Styczeń na Nat Geo Wild pokaże prawdziwie dzikie oblicze natury.

INSTYNKT ZABÓJCY
Instincts
Premiera w poniedziałek, 4 stycznia, godz. 18:00
(6x60)

Każdy gatunek ma swoją sekretną broń, pierwotny instynkt, który pomaga przetrwać, a jednocześnie wyróżnia go na tle innych. Seria „Instynkt zabójcy” opowiada historie najgroźniejszych zabójców na Ziemi, niezwykłych amantów, wyjątkowych bohaterów, żołnierzy i zwyczajnych zwierzęcych dzikusów. Poznamy zwierzęta wiedzione instynktem, doprowadzające do perfekcji czasami imponujące, a czasami dziwaczne sposoby na uzyskanie przewagi w najtrudniejszych sytuacjach. W każdym odcinku poprzez sceny triumfu i tragedii wielu zwierząt z Azji, Ameryki Południowej, Australii i Oceanii odkryjemy ich strategie sukcesu i sekrety przetrwania.

DZIKIE WYSPY
Wild Islands
Premiera w niedzielę, 10 stycznia, godz. 18:00
(2x60 min.)

Wyspy izolowane od setek tysięcy lat, bywają przystanią najbardziej niesamowitych form życia na Ziemi. Zasada doboru naturalnego prowadzi ewolucję tajemniczymi i niebezpiecznymi ścieżkami. Grupy osobników adaptują się do nowych warunków w różny sposób, szybko tworząc dzięki temu kolejne gatunki. Dokument Nat Geo Wild „Dzikie wyspy” zabierze nas na Karaiby i Zanzibar, abyśmy mogli podziwiać bogactwo buzującego tam życia.

DZIKA TURCJA
Wild Turkey
Premiera w niedzielę, 31 stycznia, godz. 18:00
(1x60 min.)

Wyżyny, góry i nieliczne niziny, rozczłonkowane wybrzeża ciągnące się setkami kilometrów, dwie strefy klimatyczne, ziemia palona letnim słońcem i skały kruszone zimowym mrozem – tak urozmaiconą areną dzikiego życia może być tylko Turcja. Na dodatek ziemia ta leży w strefie aktywnej sejsmicznie. Częste wstrząsy i ruchy tektoniczne w połączeniu z obfitością i brutalnością życia stanowią trudne wyzwanie dla wszystkich bohaterów „Dzikiej Turcji”.

 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AtlanticArks_011_WildIslands.jpg

grafika | 5,01 MB

Pobierz
WinOrDie_010_DeadlyInstincts.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_styczen2016.docx

docx | 1,5 MB

Pobierz
WinOrDie_008_DeadlyInstincts.jpg

grafika | 4,3 MB

Pobierz
Falklands_001_WildIslands.jpg

grafika | 6,22 MB

Pobierz
WildTurkey_010.jpg

grafika | 16 MB

Pobierz
WildTurkey_003.jpg

grafika | 9,08 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.