Marcowe propozycje programowe

Marcowe propozycje programowe

Opublikowany

W marcu Nat Geo Wild w poszukiwaniu piękna i różnorodności natury, zabierze widzów w podróż dookoła świata.

PARKI NARODOWE USA
America’s National Parks
Premiera w niedzielę, 6 marca, godz. 18:00
(8x60)

Nat Geo Wild zaprasza w podróż po parkach narodowych USA, które od lat fascynują miliony odwiedzających je turystów. Nie będzie to jednak zwykła wycieczka po popularnych trasach widokowych. Seria odkryje przed widzami wszystko to, co nie jest widoczne na co dzień ze szlaków turystycznych – unikalne piękno niesamowitej przyrody Ameryki Północnej. Począwszy od gejzerów w Parku Yellowstone, poprzez surowe wybrzeża Półwyspu Olimpijskiego, gorącą pustynię Saguaro, lodowe Bramy Arktyki, mokradła Everglades, aż po mistyczne Smoky Mountains – poznaj najpiękniejsze zakątki amerykańskich parków narodowych wraz z Nat Geo Wild i daj się oczarować tym zapierającym dech w piersiach cudom natury.

24 GODZINY W DZICZY
Wild 24 II
Premiera w poniedziałek, 21 marca, godz. 18:00
(6x60 min.)

„24 godziny w dziczy“ to seria dokumentów ukazujących odwieczny rytm dnia i nocy w różnych zakątkach świata. Począwszy od indyjskiej dżungli, poprzez lodowce Antarktydy, Nową Zelandię, Australię i Południowy Pacyfik, twórcy produkcji podążają śladami unikalnych i niezwykłych zwierząt, by pokazać ich życie w rytmie upływającego czasu.

ŻYRAFA: AFRYKAŃSKI OLBRZYM
Giraffe: African Giant
Premiera we wtorek, 1 marca, godz. 18:00
(1x60 min.)

Żyrafy, przechadzające się spokojnym krokiem wzdłuż sawanny, do tej pory były jedynie elementem dekoracyjnym dokumentów na temat życia afrykańskich zwierząt. Niewiele jest filmów, w których grają główne role. Brakuje im gracji wielkich kotów, majestatyczności słoni, czy zagadkowości zebry. Niezgrabne wymiary zwierzęcia wcale nie ułatwiały pracy przy tego typu produkcjach. W programie „Żyrafa: afrykański olbrzym”, te długonogie, cętkowane piękności afrykańskiej sawanny, które do tej pory odgrywały epizodyczne role, są w centrum uwagi. Dokument w ciekawy sposób prezentuje ujmujący portret zwierzęcia. Widzowie poznają nawyki żywieniowe tych ssaków, ich zachowania społeczne, a nawet codzienne rutynowe „zabiegi pielęgnacyjne” wykonywane przez ptaki zwane bąkojadami, które zjadają pasożyty żyjące na skórze żyraf. Poznaj zupełnie nowe szczegóły z życia tych fascynujących zwierząt i daj się oczarować ich urokowi wraz z Nat Geo Wild.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_marzec2016.docx

docx | 838 KB

Pobierz
Ep202_10_Wild24II.JPG

grafika | 3,7 MB

Pobierz
GatesOfTheArctic_20_AmericasNationalParks.JPG

grafika | 4,04 MB

Pobierz
Giraffes_12.jpg

grafika | 11,6 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.