Kwietniowe propozycje programowe
Kwietniowe propozycje programowe

Kwietniowe propozycje programowe

Opublikowany

W kwietniu na Nat Geo Wild przedstawione zostaną dwa zupełnie różne oblicza natury. Z jednej strony w serii "Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt" zobaczymy wzruszające przykłady międzygatunkowej przyjaźni, która nie zna żadnych barier, czy stereotypów. Z drugiej strony "Zwierzaki w amoku" i "Gdy stawką jest życie" to serie, które pokażą jak bezwzględne potrafią być zwierzęta w codziennej walce o przetrwanie.

NIEZWYKLI PRZYJACIELE ZE ŚWIATA ZWIERZĄT
Unlikely Animal Friends
Premiery w soboty, od 23 kwietnia, godz. 18:00
(6x60 min.)

W programie „Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt” przedstawimy historie niesamowitych i często wzruszających przyjaźni, które pojawiły się między zwierzętami i to należącymi do różnych z pozoru zantagonizowanych gatunków! Świat zwierząt wymyka się przyjętym przez nas stereotypom – czasem najlepszym przyjacielem człowieka zostaje zwierzę, po którym nigdy byśmy się tego nie spodziewali. Czasem przyjaźń międzygatunkowa jest tak silna, że nic nie jest w stanie stanąć jej na przeszkodzie. Nowy sezon serii pokaże całe mnóstwo zaskakujących i wzruszających zwierzęcych sympatii.


ZWIERZAKI W AMOKU
Animals Gone Wild III
Premiery w środy, od 27 kwietnia, godz. 18:00
(8x60 min.)

„Zwierzaki w amoku“ to seria, która wyrosła na sukcesie popularnych programów, takich jak: „Najgroźniejsze zwierzęta świata“, czy „Najdziwniejsze zwierzęta świata“. W najnowszej odsłonie widzowie zobaczą jeszcze więcej zapierających dech w piersiach zdjęć, które ukazują naturę w jej najczystszej postaci. Oszalałe z chęci zemsty, kierowane krwawym instynktem przetrwania drapieżniki oraz wiele innych sytuacji, które zupełnie odebrały im zmysły - to wszystko i jeszcze więcej tajemnic świata natury czeka na odkrycie w nowej serii programu „Zwierzaki w amoku“. 

GDY STAWKĄ JEST ŻYCIE
    
The Race of Life
Premiery we wtorki, od 5 kwietnia, godz. 18:00
(13x30 min.)

„Gdy stawką jest życie” to seria, która przedstawia najbardziej krwawy i bezwzględny konflikt w historii naszej planety – walkę o przetrwanie. W tej rywalizacji nie ma miejsca na błędy, każdy z nich może skończyć się śmiercią. Nie ma też mowy o sentymentach. Wraz z pierwszymi promieniami porannego słońca wszystkie żyjące istoty – od potężnych drapieżników, po najmniejsze stworzenia u ich stóp – stają do walki o kolejny dzień życia i przetrwanie swojego gatunku. W tym wyścigu każde z nich musi być silniejsze, sprytniejsze i szybsze od przeciwnika. Nie ma nagród pocieszenia, wyrazów empatii - przetrwa tylko zwycięzca.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Niezwykli_przyjaciele_ze_swiata_zwierzat.jpg

grafika | 330 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_kwiecien2016.docx

docx | 1,32 MB

Pobierz
Gdy_stawk__jest__ycie.jpg

grafika | 552 KB

Pobierz
Zwierzaki_w_amoku.jpg

grafika | 430 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.