Propozycje programowe na maj
Propozycje programowe na maj

Propozycje programowe na maj

Opublikowany

W maju na antenie Nat Geo Wild królować będą niebezpieczne zwierzęta. Poznamy z pozoru niewinnych "Małych zabójców", przyjrzymy się starciu odwiecznych rywali - hipopotama i lwa, a także staniemy oko w oko z potężnym wodnym drapieżnikiem w dokumencie „Blitzkrieg w wydaniu rekina“. Z kolei seria "Dzika przyroda Europy" odkryje przed nami bogactwo fauny i flory Starego Kontynentu, w tym polskich Karpat. Zobaczcie co jeszcze czeka na Was w maju na Nat Geo Wild!

"TYDZIEŃ Z NAJGROŹNIEJSZYMI ZWIERZĘTAMI"

ODWIECZNI RYWALE – HIPOPOTAM KONTRA LEW

Blood Rivals: Hippo vs Lion
Premiera w niedzielę, 1 maja, godz. 18:00
(1x60 min.)

Dla samca hipopotama jego terytorium oznacza jego własne, dobrze strzeżone królestwo. Za dnia może w spokoju wylegiwać się w swoim ulubionym wodnym środowisku. W nocy jednak wszystko się zmienia – nadchodzi czas drapieżników. W czasie poszukiwania pokarmu, hipopotamy są nieustannie narażone na atak ze strony swych odwiecznych rywali.

ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE ZABAWY
Deadly Game
Premiery od poniedziałku do środy, 2 – 4 maja, godz. 18:00
(3x60 min.)

Każdy drapieżnik był kiedyś słodkim maluchem, który musiał przejść długą drogę do tego, aby stać się prawdziwą maszyną do zabijania. Od dnia przyjścia na świat, zwierzęta codziennie poddawane są „morderczemu” treningowi, doskonalącemu umiejętności przekazywane przez matkę. Wszystko to trwa do momentu, w którym będą mogły się usamodzielnić. Jednak w tym przypadku nauka przez zabawę bywa sama w sobie śmiertelnym zagrożeniem.

MALI ZABÓJCY
Little Killers
Premiera w czwartek, 5 maja, godz. 18:00
(1x60 min.)
Świat jest pełen drapieżników, ale niektóre z nich są bardzo niepozorne. Ukryci w cieniu mali zabójcy potrafią być tak samo skuteczni jak ich wielcy krewni. Ich przewaga  wynika ze sprytu i umiejętności cichego skradania się – to prawdziwi mistrzowie polowania. Dzięki tym zdolnościom, małe drapieżniki opanowały wszystkie zakątki globu. Nie dajmy się zwieść pozorom – to właśnie małych zabójców powinniśmy się bać najbardziej.

PRZEKĄSKA REKINA LUDOJADA
Great White Bite
Premiera w piątek, 6 maja, godz. 18:00
(1x60 min.)
Prawie 50 lat temu Rodney Fox przeżył atak żarłacza białego. Po tym incydencie zdecydował się na zaskakujący krok – całe swoje życie poświecił stworzeniu, przez które prawie został zabity. Rodney brał udział w powstawaniu ponad 80 filmów o rekinach, w tym również kultowych „Szczęk“. Ten dokument to niesamowita opowieść o człowieku, ktory z przekąski rekina stał się ich największym znawcą.

BLITZKRIEG W WYDANIU REKINA

Blitzkrieg Sharks
Premiera w sobotę, 7 maja, godz. 18:00
(1x60 min.)

Przez tysiąclecia granica między drapieżnikiem i ofiarą była wyraźnie zaznaczona. Zwierzęta były bezpieczne na wybrzeżu i w powietrzu, a rekiny niepodzielnie rządziły w wodzie. Teraz jednak ta granica została przekroczona. Dokument „Blitzkrieg w wydaniu rekina“ pokaże niespotykane zachowania tego siejącego strach wodnego drapieżnika, i sprawi, że nasze myślenie o tym, co rekiny jedzą i gdzie zdobywają pokarm, może się zupełnie zmienić.

POLOWANIE NA WODNE POTWORY
Monster Fish VI
Premiery od poniedziałku, 9 maja, godz. 18:00
(4x60 min.)
Zeb Hogan - biolog specjalizujący się w ichtiologii - wyrusza w podróż dookoła świata w poszukiwaniu największych wodnych potworów. W tym sezonie Zeb podąży śladami ryby wampira, czy suma jedzącego gołębie. Podczas podróży odwiedzi USA, Zachodnią Europę i dżungle Południowej Afryki. Jego wiedza, wraz z informacjami od lokalnych rybaków i naukowców, pozwoli mu oddzielić prawdę od fikcji i pokazać prawdziwe oblicze wodnych potworów.

DZIKA PRZYRODA EUROPY
Europe’s Great Wilderness
Premiery od niedzieli, 8 maja, godz. 18:00
(3x60 min.)
Mimo, że Europa jest drugim najmniejszym kontynentem świata, to jest niezwykle różnorodna. Temperatury tu wahają się od +40 stopni do –40. To miejsce, w którym spotkać można niezwykłe, niewystępujące nigdzie indziej gatunki, jak na przykład jedynego na świecie pająka, który żyje pod wodą. „Dzika przyroda Europy“ to trzyczęściowa seria pokazująca naturę i mozaikę gatunków żyjących na Starym Kontynencie. Wśród miejsc, które odwiedziły kamery Nat Geo Wild znalazły się również polskie Karpaty.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

PolowanieNaWodnePotwory_2.jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
OdwieczniRywaleHipopotamKontraLew_1.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
BlitzkriegWWydaniuRekina_1.jpg

grafika | 201 KB

Pobierz
Ep103_DzikaPrzyrodaEuropy_2.JPG

grafika | 1,59 MB

Pobierz
SmiertelnieNiebezpieczneZabawy_2.jpg

grafika | 4,23 MB

Pobierz
SmiertelnieNiebezpieczneZabawy_1.jpg

grafika | 8,69 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_maj2016.pdf

pdf | 1,63 MB

Pobierz
PolowanieNaWodnePotwory_1.jpg

grafika | 8,68 MB

Pobierz
OdwieczniRywaleHipopotamKontraLew_2.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz
PrzekaskaRekinaLudojada_1.jpg

grafika | 1,52 MB

Pobierz
PrzekaskaRekinaLudojada_3.jpg

grafika | 1,63 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_maj2016.doc

doc | 2,5 MB

Pobierz
MaliZabojcy_1.jpg

grafika | 887 KB

Pobierz
SmiertelnieNiebezpieczneZabawy_3.jpg

grafika | 9,64 MB

Pobierz
BlitzkriegWWydaniuRekina_2.jpeg

grafika | 1,79 MB

Pobierz
MaliZabojcy_2.jpg

grafika | 1,2 MB

Pobierz
PrzekaskaRekinaLudojada_2.jpg

grafika | 1,8 MB

Pobierz
Ep101_DzikaPrzyrodaEuropy_1.JPG

grafika | 9,08 MB

Pobierz
OdwieczniRywaleHipopotamKontraLew_3.jpg

grafika | 4,74 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.