Lipiec na antenie Nat Geo Wild
Lipiec na antenie Nat Geo Wild

Lipiec na antenie Nat Geo Wild

Opublikowany

W lipcu Nat Geo Wild pokaże widzom świat "Ekstremalnych osesków" - młodych zwierząt, które na pierwszy rzut oka wyglądają słodko i niewinnie, ale tak na prawdę już od urodzenia muszą walczyć o przetrwanie. Z kolei seria "Indie i ich zaginione światy" ujawni tajemnice tego olbrzymiego i pełnego kolorów kraju, który skrywa nietknięte ludzką stopą krainy. W cyklu "Ratownicy zwierząt", kamery stacji towarzyszyć będą "emerytowanym" pogromcom burz, którzy ratują psy i koty poszkodowane w katastrofach naturalnych, takich jak powodzie czy pożary.

Ekstremalne oseski
Extreme Animal Babies
Premiery w poniedziałki, od 18 lipca, o godz. 18:00.
(6x60 min.)


Na pierwszy rzut oka mogą wyglądać słodko, bezbronnie i urzekająco niewinnie, ale by przeżyć, muszą być odważne, groźne, a nawet przerażające… Takie właśnie są „Ekstremalne oseski” żyjące w świecie, w którym codziennie toczy się walka o przetrwanie. Choć maluchy podstawy survivalu mają we krwi, wciąż muszą uczyć się nowych sposobów na przeżycie. Ich strategie bywają zaskakujące: od budzących strach i podziw aż po te wyjątkowo dziwaczne. Dzieciństwo wśród dzikich lasów, rwących rzek i pustynnych równin nie należy do łatwych. Nosacze sundajskie od małego pokonują ogromne, niebezpieczne odległości, skacząc z jednego drzewa na drugie. Na młode lwy morskie czyhają orki, a dzieci ratela miodożernego są na swoje nieszczęście przysmakiem kobr.

Indie i ich zaginione światy
India’s Lost World
Premiery w niedziele, od 17 lipca, o godz. 18:00.
(3x60 min.)

Indie to egzotyczny, olbrzymi kraj, pełen kolorów i tajemnic. Na świecie znany jest najbardziej ze swoich świątyń i tygrysów, ale program „Indie i ich zaginione światy” pokaże widzom, że istnieją tam niesamowite miejsca, o których niewielu słyszało, a co dopiero widziało na własne oczy. Skrywają one nieznane stworzenia i nietknięte ludzką stopą krainy: od bujnych lasów po smagane wiatrem równiny. Kamery Nat Geo Wild wnikną w samo serce przyrody Indii, odkrywając prawdziwe skarby tego współczesnego raju i obalając sporo mitów, które powstały na jego temat.

Ratownicy zwierząt
Animal Storm Squad
Premiery w soboty, od 9 lipca, o godz. 18:00.
(5x60 min.)

Grupa "emerytowanych" pogromców burz stworzyła pierwszy w historii zespół szybkiego reagowania, którego celem jest ratowanie zwierząt domowych, uwięzionych lub rannych w wyniku katastrof naturalnych. Dzielnym ratownikom nie straszne są pożary czy powodzie – zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ocalić jak najwięcej zwierzęcych istnień. Dzięki nim pozostawione w zniszczonych domach koty i psy mają szansę na nowe życie. Tak jak na przykład pełna determinacji kocia mama, która ostatkiem sił wyniosła swoje dzieci z płonącego budynku. Bez pomocy ekipy jej maleństwa byłyby skazane na śmierć. Podobnie jak piesek rasy Chihuahua, który zaginął podczas powodzi w Teksasie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_lipiec_2016.pdf

pdf | 886 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_lipiec_2016.doc

doc | 3,29 MB

Pobierz
Ekstremalne_oseski_02.JPG

grafika | 4,38 MB

Pobierz
Ekstremalne_oseski_01.JPG

grafika | 10,6 MB

Pobierz
Ratownicy_zwierz_t_01.jpg

grafika | 3,63 MB

Pobierz
Indie_i_ich_zaginione_swiaty_2.jpg

grafika | 2,63 MB

Pobierz
Ratownicy_zwierz_t_02.jpg

grafika | 9,68 MB

Pobierz
Indie_i_ich_zaginione_swiaty_1.jpg

grafika | 9,13 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.