Listopadowe nowości na Nat Geo Wild
Listopadowe nowości na Nat Geo Wild

Listopadowe nowości na Nat Geo Wild

Opublikowany

W listopadzie Nat Geo Wild zabierze nas na "Safari z braćmi Reed", gdzie charyzmatyczny, tytułowy duet, na co dzień zmaga się z wieloma wyzwaniami - od wyciągania samochodów terenowych z rzek - aż po usuwanie jadowitych węży i skorpionów z obozowiska. Poznamy najciekawsze historie "Niezwykłych przyjaciół ze świata zwierząt", a także przyjrzymy się zmaganiom małych małpek zamieszkujących chińskie góry Taihang, w programie "Makaki-rodzinna więź". Wraz z fotografem National Geographic, w dokumencie "Arcytrudna misja: ocalić orangutany", udamy się do tropikalnego Borneo, by zwrócić uwagę świata na przemysł oleju palmowego, który niszczy ostatnie pozostałe siedliska tych zwierząt. 

SAFARI Z BRAĆMI REED
Safari Brothers
Premiery w piątki, od 4 listopada, o godz. 18:00
(6x60 min.)

Dwaj bracia - Brent i Grant Reedowie - są najlepszymi przyjaciółmi i jednocześnie partnerami biznesowymi, zarządzającymi jedną z najlepiej prosperujących w Botswanie firm zajmujących się safari. Rezydują w delcie rzeki Okawango, która jest jednym z najdzikszych, ale także najurokliwszych miejsc na Ziemi. Jednak prowadzenie interesu w takich warunkach nie należy do najłatwiejszych. Ten charyzmatyczny duet na co dzień zmaga się z wieloma wyzwaniami, od wyciągania samochodów terenowych z rzek, przez usuwanie jadowitych węży i skorpionów z obozowiska, po pokonywanie wielkich przeszkód na drodze. Ich celem jest dzielenie się wiedzą i uwielbieniem do piękna tego rejonu ze swoimi klientami, pozostawiając im wspomnienia przygód, których nigdy nie zapomną.

NIEZWYKLI PRZYJACIELE ZE ŚWIATA ZWIERZĄT – NAJCIEKAWSZE HISTORIE 
Unlikely Animal Friends Compilations
Premiery w czwartki, od 3 listopada, o godz. 18:00
(5x60 min.)
Kompilacja historii niesamowitych i często wzruszających przyjaźni, które pojawiły się między stworzeniami, należącymi do różnych z pozoru zantagonizowanych gatunków. Świat zwierząt wymyka się przyjętym przez nas stereotypom – czasem najlepszym przyjacielem człowieka zostaje zwierzak, po którym nigdy byśmy się tego nie spodziewali. Czasem przyjaźń międzygatunkowa jest tak silna, że nic nie jest w stanie stanąć jej na przeszkodzie.

ARCYTRUDNA MISJA: OCALIĆ ORANGUTANY 
Orangutan On The Edge
Premiera w sobotę, 26 listopada, o godz. 18:00
(1x60 min.)
Kiedy fotografowie National Geographic wyruszają wykonać przydzielone im zadanie, nie jest to zwykła praca, a raczej odpowiedzialna misja. Podróżując po całym świecie w sprawach równie pilnych, co ponadczasowych, pokazują nam, czego powinniśmy się dowiedzieć, by ocalić gatunki przed wymarciem, uchronić nas samych i dążyć do zrównoważonego istnienia na naszej planecie. W dokumencie, biolog terenowy i zarazem fotograf Tim Laman, udaje się do tropikalnego Borneo, by ścigając się z czasem, zwrócić uwagę świata na przemysł oleju palmowego, który niszczy ostatnie pozostałe siedliska orangutanów.

MAKAKI – RODZINNA WIĘŹ
The Blind Monkey
Premiera w niedzielę, 27 listopada, o godz. 18:00
(1x60 min.)
Małe małpki zamieszkujące chińskie góry Taihang nie mają łatwego życia. Strome klify, upalne lato i bardzo, ale to bardzo mroźne zimy dają im się we znaki. Dlatego w szczególności niewidomym małym małpkom jest bardzo ciężko tam przeżyć. Większość maluchów bez zmysłu wzroku umiera tam w przeciągu kilku tygodni. Jednakże poświęcenie się już jednej dorosłej samicy makaka może przynieść niezwykły rezultat. Dokument przenosi widzów do społeczności makaków i pokazuje, że współczucie nie musi być jedynie ludzką cechą.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Niezwykli_przyjaciele_ze_swiata_zwierzat_3.jpg

grafika | 5,25 MB

Pobierz
odc1_Safari_z_bracmi_Reed_1.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz
Safari_z_bracmi_Reed_1.jpg

grafika | 306 KB

Pobierz
odc2_Safari_z_bracmi_Reed_1.jpg

grafika | 3,02 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_listopad_2016.pdf

pdf | 897 KB

Pobierz
Niezwykli_przyjaciele_ze_swiata_zwierzat_2.JPG

grafika | 6,83 MB

Pobierz
Safari_z_bracmi_Reed_2.jpg

grafika | 183 KB

Pobierz
Ocalic_orangutany_3.jpg

grafika | 16,9 MB

Pobierz
Niezwykli_przyjaciele_ze_swiata_zwierzat_1.JPG

grafika | 23,2 KB

Pobierz
Niezwykli_przyjaciele_ze_swiata_zwierzat_4.JPG

grafika | 1,41 MB

Pobierz
odc3_Safari_z_bracmi_Reed_1.jpg

grafika | 666 KB

Pobierz
Ocalic_orangutany_2.jpg

grafika | 15,1 MB

Pobierz
Ocalic_orangutany_4.jpg

grafika | 14,6 MB

Pobierz
Ocalic_orangutany_1.jpg

grafika | 14,5 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_Wild_listopad_2016.doc

doc | 2,23 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.